Pýtali ste sa ma verejne

Pokyny:

1. Kliknite na "Vaše otázky."

2. Do políčka "Meno" napíšte prezývku, pod ktorou chcete vystupovať.

3. Do políčka "E-mail" napíšte svoju aktívnu e-mailovú adresu. Ak používate e-mailovú adresu s menom a priezviskom, vytvorte si inú (napr. "jorsten@azet.sk"). Tento krok je možné vynechať, políčko zostane prázdne.

4. Do políčka "Odkaz" vložte text (opíšte svoj problém alebo napíšte prosbu o radu). Čím detailnejšie opíšete svoj problém alebo čím vecnejšiu otázku položíte, tým kvalitnejšia bude odpoveď.*

5. Opíšte protispamový text a odošlite.

6. Príspevky sú moderované (moderátor a poradca vystupuje pod iniciálmi JMP), odpoveď čakajte do 48 hodín. Prosím o maximálnu serióznosť a uvážené používanie.

*Políčko na odkaz je malé a pri odosielaní sa môže vyskytnúť chyba. Aby ste predišli komplikáciám a mne pomohli s pravopisnou úpravou textu, odporúčam svoj odkaz písať vo Worde, po dokončení ho bezpečne skopírovať a odoslať. Pred písaním článku potrebujem v sebe nechať odznieť emócie či dozrieť myšlienky a vrátiť sa k písanému viackrát v priebehu niekoľkých dní. Vtedy viem, že to, čo som chcel vyjadriť, je pre mňa aj s odstupom času naozaj dôležité a nechcem to zmeniť.